اورژانس115 مشهد

    نرم افزار اندروید  Radiology.apk
 

   نرم افزار تست رادیولوژی Radiology، ویژه شما دانشجویان و همکارانی که با عکس های رادیولوژی سروکار دارند. این برنامه شامل عکس با کیفیت رادیولوژی است و شما باید از بین 5 مورد بهترین را انتخاب کنید.

تقدیم به دوستان خوب رادیولوژی

*****

برای دانلود نرم افزار به ادامه ی مطلب مراجعه فرمائید.

 

نظر، پیشنهاد و احیانا انتقاد = 

 

 ادامه مطلب...
ارسال توسط وحید حکم آبادی

 

   احیائ نوزادان

  از بيش از 4 ميليون نوزادي که سالانه در ايالات متحده به دنيا مي‌آيند، نزديک به %10 براي شروع تنفس در بدو تولد به مقداري کمک نياز دارند؛ تقريبا %1 به احياي گسترده نياز پيدا مي‌کنند؛ و حدود 0/2-0/3 درصد دچار آنسفالوپاتي هيپوکسيک- ايسکميک متوسط يا شديد مي‌شوند. مرگ‌ومير در شيرخواران مبتلا به آنسفالوپاتي هيپوکسيک- ايسکميک بين 30-6 درصد متغير است و موربيديته قابل ملاحظه‌اي از قبيل فلج مغزي و ناتواني‌هاي طولاني‌مدت در 30-20 درصد از افراد زنده‌مانده رخ مي‌دهد.

برنامه احياي نوزادان (NRP) که در سال 1987 به منظور شناسايي نوزادان در معرض خطر احيا و ارايه احياي باکيفيت به آن‌ها آغاز شد، در سال‌هاي 2006 و 2010 تحت روزآمدسازي‌هاي عمده قرار گرفت.

(فایلی جهت فراگیری احیائ نوزادان قرار داده شده از استاد محبوب فوریتهای پزشکی آقای جواد ملک زاده)

تقدیم به کسانی که عاشقانه کار می کنند نه اجباری

*****

جهت دانلود فایل به ادامه ی مطلب تشریف فرمائید.

 ادامه مطلب...
ارسال توسط وحید حکم آبادی

کارکنان اورژانس115 سبزوار اخراج مي شوند!!!

سبزوار- خبرنگار روزنامه قدس:  شنیده ها حاکي از آن است که در جلسه اعضاي هیأت مدیره دانشگاه علوم پزشکي سبزوار و مسؤولان اورژانس سبزوار، تصمیم به اخراج برخي از کارکنان اورژانس جاده اي این شهرستان در اردیبهشت ماه گرفته شده است.

 تحقیقات خبرنگار ما از کارکنان اورژانس سبزوار نشان مي دهد که پایگاه هاي اورژانس جاده اي سبزوار از سال84 در اختیار